Access Point
Tükendi
 

TP-Link TL-WA901N 450Mbps Wireless N Access Point

450Mbps Kablosuz N Access Point

TL-WA901n

 

Bu Ürün Ne Yapar?

TL-WA901n cihazı kablosuz ağ deneyiminizi daha esnek kılmak için çeşitli operasyon modları ve fonksiyonları ile gelmektedir. Cihazı; kablolu bir internet bağlantısını kablosuza çevirmek, yanlızca kablolu bağlantıya izin veren kablosuz ağ adaptörü olmayan bir cihazın kablosuz ağ adaptörü olarak kullanmak, kablosuz yayın yapan bir cihaz ile sinyalini tekrarlayarak kablosuz menzilini genişletmek gibi pek çok uygulamada kullanabilirsiniz.

 

Kablosuz N Hızı & Menzili

IEEE802.11n desteği ve üç anteni üzerinden gelişmiş MIMO teknolojisi, uzak mesafelerdeki ve engeller içerisinde yaşanan sinyal kayıplarını hafifleterek kablosuz performansında inanılmaz bir artış oluşturmaktadır. Hepsinden öte, uzak mesafelerde 11g ürünlerinin sinyal ulaştıramadığı noktalara da kolaylıkla kablosuz ağ sağlar!

 

Çoklu Operasyon Modu Kolay WLAN Kurulumu

Client, Multi-SSID, Range Extender ve AP operasyon modları kullanıcıya cihazın kurulumunda daha fazla seçenek sunarak daha fazla çeşitte çalışma ortamında kullanılabilmesini sağlıyor. Çoklu operasyon modları arasından seçim imkanı çeşitli alanlarda daha dinamik ve esnek kullanım sunuyor. Kablosuz ağınızı kolayca kurabilir, varolan bir kablosuz ağa bağlanabilir veya varolan bu ağı tekrarlayarak kablosuz sinyalin erişemediği ölü noktaları yok edebilirsiniz.

 

Pasif PoE Desteği Cihaz Konumlandırmada Esneklik

TL-WA901n bir PoE kaynağına bağlı ethernet kablosu üzerinden aynı anda gönderilen datayı alabildiği gibi bu kablo üzerinden taşınan elektrik ile de beslenebilir. 35 metrelik bir kablo mesafesi alanında prizin olmadığı noktalara bile AP'yi konumlandırma olanağı sunulduğundan en iyi sinyal kapsama alanı oluşturacak şekilde dilediğiniz noktaya yerleştirebilirsiniz.

 

 

Basit Kurulum

CD kullanarak kullanıcı dostu arayüzü ile basitçe kurulum yapabilirsiniz.

 

WPS Butonu

WPS düğmesine basarak hızlı bir şekilde şifrelenmiş kablosuz bağlantı kurun.

 

Repeater

Kablosuz sinyalinizi alıp tekrarlayarak daha geniş alanlara yayılmasını sağlar.210204338
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Access Point
Tükendi
RG-AP720-L
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Access Point
Tükendi
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
En Çok Satanlar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR