EREM TEKNOLOJİ; bundan tam 32 sene önce 1990 yılında zayıf akım kablolama dağıtıcılığı ile Erem Kablo ismiyle kurulmuş olup genişlettiği ürün yelpazesi ile birlikte; 2022 yılından itibaren ürün gamına 7.500 farklı teknolojik ürün ekleyen ve ismini Erem Teknoloji olarak değiştiren şirketimiz, zayıf akım teknolojilerinin toptan satışında sektörünün lider dağıtıcılarındandır.

 

1990 yıllarının sonlarına kadar özellikle zayıf akım kabloları üzerine profesyonelleştiği sektöre, 2000 yılı itibari ile network piyasasının gelişmesiyle birlikte, tüm zayıf akım teknolojileri ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Ürün yelpazesine, fiber kablo ve ekipmanlarının da eklenmesiyle birlikte, zayıf akım projelerinde güçlü stok kapasitesi ve yeni bir enerji anlayışı ile e-ticaret alanında yenilik ve öncülüklere imza atmak için sizlere kesintisiz, hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

 

Toptan satışlarının yanı sıra müşteri memnuniyeti ilkesini hedef alarak satış sonrası hizmeti de vermektedir. Derin bilgi birikimi, güçlü kadrosu, üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile güvenli bir hizmet vermekte olup sektördeki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. 

 

            VİZYONUMUZ

Erem Teknoloji olarak vizyonumuz, sektördeki saygın firmaların arasında yer alarak, müşterilerimizin marka kalitesini iyileştirmek için küresel çözümler getiren, en üst düzeyde kaliteli ürünler ve profesyonellik sağlamayı hedefleyen bir şirket olmak. 
 

            MİSYONUMUZ

Erem Teknoloji olarak, teknoloji sektörünün değişen ortamını takip ediyor, kalitemizi ve hizmetimizi daha da arttırmak için en son teknolojiye ayak uyduruyoruz. Ürün kalitemizdeki farkımız, müşterilerimizle olan ilişkilerimiz ve alanında uzman iş arkadaşlarımız ile sektör lideri olarak yerimizi güçlendireceğimize söz veriyoruz.

 

             İŞ ORTAKLARIMIZ

Teknoloji ekosisteminin en güçlü markalarıyla yaptığımız güç birliği aracılığı ile teknik, kesintisiz, güçlü, kararlı ve güven odaklı iş ortaklıkları modeli ile; müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini arttırmaya özen gösteriyoruz.

Firmamız İş Ortakları;

  • Ruijie Sub  Distribütörü,

  • Hikvision  Dağıtıcısı,

  • Legrand LCS3  Dağıtıcısı,

  • Lande  Ana Dağıtıcısı,

  • Bticino Dağıtıcı Bayiliği,

  • Beek Bayiliği,

  • Alfafonet Bayiliği,

  • Emek Kablo Bayiliği,

  • Erse Kablo Bayiliği yapmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR