HAKKIMIZDA

 

eremonline.com e-ticaret web sitesi, 1990 yılında kurulan Erem Kablo firmasının bir markasıdır. Günümüzde zayıf akım teknolojilerinin toptan satışında sektörünün lider dağıtıcılarındandır.

 

Kurucusu Erbay Dayanç önderliğinde her geçen yıl ürün yelpazesini genişleterek Akdeniz Bölgesi’ nde hızlı bir teslimat ve hizmet ağı kurmuştur.

 

1990 yıllarının sonlarına kadar özellikle zayıf akım kabloları üzerine profesyonelleştiği sektöre de 2000 yılının gelmesi ve network piyasasının gelişmesiyle birlikte ürün çeşitliliğini

 

tüm zayıf akım teknolojilerinin ihtaiyaçlarını karşılayacak konuma getirmiştir. 2010 yılı itibari ile fiber kablo ve ekipmanlarının da portfoye eklenmesiyle birlikte, zayıf akım projelerinde

 

güçlü stok kapasitesiyle entegre çözüm sunmayı hedefleyen firmamız, 2.nesil yöneticisi Erem Dayanç’ ın önderliğinde devam etmeye başladı.

 

Bu değişimle birlikte teknoloji odaklı proje yönetimi ve dağıtıcılık ağına bilgisayarın da dahil olmasıyla 7.500 farklı ürün ile hizmet vermeye başladı.

 

eremonline.com e-ticaret sitesi ile birlikte müşterilerini 7/24 hizmet vermeyi hedefleyen markamız Akdeniz Bölgesinde dağıtım ağı ve güçlü ekibi ile çalışmalarına başlamıştır.

 

Çerez Kullanımı