Çağrı Merkezi: 0 (242) 321 75 61

  • info@eremteknoloji.com

Erem Teknoloji; 1989 yılında Antalya merkezli olarak Akdeniz bölgesinde Zayıf Akım, Network, Bilgisayar, CCTV ve Bilişim firmalarına uçtan uca ürün tedariklerini güçlü stok, satış sonrası hizmetler ve uygun fiyat politikası ile kurulmuş bir toptancılık firmasıdır.

 

Erem Teknoloji kuruluşunun ilk yıllarında, Zayıf Akım Alt Yapı Kablolama sistemlerinde profesyonelleşerek Erem Kablo adı ile 33 yıl boyunca ticaret hayatını devam ettirdi. 2024 itibarıyla 35’inci yılında bulunan şirket; değişen ihtiyaçlar doğrultusunda, ürün gamında değişiklikler yaparak ve marka anlaşmaları yaparak ikinci nesil yöneticisi Sn. Erem Dayanç ile şirket adını Erem Teknoloji olarak güncelledi ve ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Bayi ağını Akdeniz bölgesinden tüm Türkiye’ye yayarak devam ettirdiği www.eremonline.com bayi B2B portalında aktif olarak hizmet sağlamaktadır.

 

Türkiye genelinde 2000+ dan fazla bayisi bulunurken, 8000 kalem ayrı üründe 34 marka temsilciliğini yapmaktadır. Başlıca dağıtımını yaptığı markalar arasında; Hikvision, Legrand, Lande, Dahua, HCS, HPE Aruba, Digitus, Teknim, Westa, Decon, Ruijie-Reyee, Tp-link, Keenetic, Panasonic, Toshiba ve birçok değerli marka bulunmaktadır.

 

Sevkiyat hizmetleri ile; Antalya, Burdur, Isparta, Muğla, Afyon, Denizli, Konya, Uşak, Aydın bölgelerine kendi araçları ile tüm Türkiye’de ise kargo firmaları ile teslimat hizmetlerini sağlamaktadır.